Klub Buda

Klub BudaMapa
Mapa
Ulica:
Czapskich 2
Kod:
31-114
Miasto:
Kraków
Województwo:
Małopolskie
Kraj:
Kraj: pl

Opis

 

Klub Buda to miejsce z ogromnymi tradycjami i wspaniałą historią. Powstał on w październiku 1956 r., na fali „odnowy”, w Domu Studenckim „Bratniak” Wyższej Szkoły Rolniczej. Przez wiele lat klub był ośrodkiem działalności kulturalnej braci studenckiej.
Tu działał teatrzyk małych form „Rezonans”, „Klub Piosenki” oraz sławny na całą Polskę kabaret „Pod Budą”. Obecnie, za sprawą starań działaczy Stowarzyszenia Wychowanków Uniwersyteckich Studiów Rolniczych oraz wsparcia ze strony Uniwersytetu Rolniczego klub został gruntownie wyremontowany, dzięki czemu zyskał nowoczesny wystrój, a w jego ściany tchnięto nowe życie.
Dzisiaj klub stanowi miejsce integracyjne, gdzie spotykają się ludzie wielu pokoleń. Łączy on w sobie nowoczesne spojrzenie na klub studencki z osiągnięciami kultury studenckiej lat 70. ubiegłego wieku. Jest to miła knajpka, idealna do spotkań towarzyskich, gdzie w miłej atmosferze można pochylić się nad kuflem piwa lub filiżanką kawy czy herbaty. To miejsce stworzone do organizacji wszelkiego typu spotkań towarzyskich, poczynając od imprez studenckich, poprzez zjazdy rocznikowe absolwentów, aż do spotkań klubów i stowarzyszeń.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

Data Impreza Miejsce Prowadzący
17.08.2019 sob
21.00 godz.
Karaoke Klub Buda Przemek
23.08.2019 pią
21.00 godz.
Karaoke Klub Buda Przemek